Фонд відновлення Ірпеня опублікував історію родини Коломієць, оселю якої знищив російський снаряд

Фонд відновлення Ірпеня поділився відеоісторією про будинок родини Коломієць, що на вулиці Матвія Донцова, 52 (колишня вул. Тургенівська).

«Будинок 186 квадратних метрів в місті Ірпінь, який господарі збудував своїми руками, в кожну цеглину, в кожний куточок була вкладена душа. Тут зі своїми дітьми вони проживали найщасливіші дні свого життя. Велика родина Коломієць — сам господар Юрій Валерійович та родини сина та доньки. В кожного були свої кімнати, жили дружно, весело і щасливо. В будинку і на вулиці були декоративні басейни, де проживали рибки, це все теж зроблено золотими руками господаря», — розповіли у Фонді відновлення Ірпеня.

Після вторгнення російських військ у будинок було влучення снаряду, що повністю знищив та спалив оселю. Залишився лише фундамент. Юрій Валерійович переніс шунтування серця, але в нього велике бажання відбудувати будинок. Так як самостійно немає можливості відбудувати житло, родина потребує допомоги.

Допомогти родині можна вже зараз, відправивши переказ з приміткою «Родині Коломієць».

Нагадаємо, попередні відеорозповіді Фонду відновлення Ірпеня були присвячені зруйнованим помешканням родин ОвдейчуківЛєско,  КушнірівВдовенківЛозових,  НовицькихЖуковських,  БулічівМиронових,  Ярових,  Бондарчуків і  Дяченків.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.