Ірпінці зустрілися із відомою українською письменницею Люко Дашвар (відео)

Поліна – киянка. Але початок повномасштабної війни зустріла в Ірпені. 10 днів провела у підвалі під звуки вибухів. Пережити цей складний період їй допомогла книга.

Поліна, мешканка Києва:

 «Це був такий час – відкласти телефон, не слухати, не читати новини. Відволіктися і читати. І тоді ти ніби потрапляєш у інший світ».

Сьогодні Поліна познайомилася із авторкою своєї «рятівної» книги – відомою українською письменницею Люко Дашвар. Вона ж – Ірина Чернова. Творчиня драматичних романів та кіносеріалів; лауреатка низки літературних премій. Таких як «Коронація слова» та навіть «Книга року ВВС».

На зустріч із мисткинею завітало чимало прихильників її творчості.

Алла, мешканка Ірпеня:

«Першу книжку прочитала «Молоко з кров’ю». Кохання схоже на моє, тому зачепило дуже. Всім раджу! Читайте! Затягує як магія».

Люко Дашвар – авторка 12-ти книг та низки сценаріїв українських серіалів. Одна із останніх її робіт – епізоди драматичного серіалу «Сага».

А вже у грудні світ побачить її нову книгу «Спадок». Про початок повномасштабного вторгнення росіян.

Люко Дашвар, українська письменниця:

«Коли ми об’єдналися, і були настільки героїчними і єдиними. Коли хотілося обійняти кожного, кого ти бачив перед собою. Кожному своє робити, не зважаючи ні на що. Просто робити своє».

У минулому Люко Дашвар – журналістка. І більшість героїв її книг – справжні люди, які зустрічалися їй у професійній кар’єрі.

Під час зустрічі дивувала не лише гостя. Письменницю вразила історія ірпінської родини, пов’язана з її книгою.

Євгенія Антонюк, начальниця відділу культури, націонльностей та релігій ірпінської міської ради:

«Коли люди в Ірпені розбирали завали свого будинку, під ними вони знайшли дуже мало вцілілих речей. І серед них, зокрема, була книга Люко Дашвар «Битіє». І от вона тепер є експонатом нашого музею і скоріше за все ввійде у експозицію музею після реекспозиції».

Наприкінці зустрічі Люко Дашвар подарувала свої книги гостям, які ставили найцікавіші питання.

Мона, мешканка Ірпеня:

«Я розпочну читати якраз цю книгу. Мені дуже подобається література і мені дуже давно хотілося познайомитися із сучасними українськими авторами, тому що я зараз читаю класику, а сучасне мені дуже цікаве».

Люко Дашвар, українська письменниця:

«Люди приходять на зустріч із письменником для того, щоб надихнутися. А письменник, ну я принаймні, приходжу на зустріч з глядачами, щоб теж надихнутися. І сьогодні ця хімія відбулася».

Цього дня усі охочі могли придбати книги із автографом авторки.

Познайомитися із творчістю Люко Дашвар можете і ви. Завітайте в Ірпінську міську бібліотеку! Тут є майже всі книги письменниці. А також придбати їх можна у книгарнях міста та на сайтах видавців – «Книгарня Є» та «Клуб сімейного дозвілля».

Bookmark the permalink.

Comments are closed.