Факультет податкової міліції відзначив 20-ту річницю з дня створення

Сьогодні на центральній площі м.Ірпеня відбулося урочисте святкування з нагоди 20-ї річниці створення факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції.

На заході були присутні поважні гості, зокрема в.о. голови Державної фіскальної служби Продан Мирослав, перший заступник голови ДФС Білан Сергій, Ірпінський міський голова Володимир Карплюк, ректор Університету ДФС України та інші.

Свято пройшло під невеличким дощиком, проте, як побажали гості свята, “нехай він стане освятою майбутнім захисникам економічних інтересів України”.

За словами очільника факультету Чмелюка Василя Васильовича, факультет податкової міліції – це навчальний підрозділ, який не має аналогів в Україні та визнаний за її межами як навчальний, науковий, методичний центр, в якому напрацьовано значний досвід міжгалузевого об’єднання економічної та правової освіти, науки і практики при здійсненні профільної підготовки фахівців.

«Особливістю є те, що це єдиний факультет на теренах України, який готовий проводити спеціальну підготовку та навчання фахівців для СФР. Це єдиний факультет, що випускає спеціалістів, так би мовити «трьох в одному» – вони і юристи, і економісти, і IT-фахівці», – підкреслив Мирослав Продан.

До свята також долучився і культурно-мистецький центр УДФСУ “Сузір’я”, що приємно підняв настрій запальними танцями та маршем дівчат-барабанщиць.

Також в.о. голови ДФС повідомив, що наразі тривають переговори з іноземними колегами щодо можливості проходження практики курсантами факультету у всесвітньовідомих службах, таких як Фінансова Гвардія Італіі або Служба внутрішніх доходів США.

«Курсанти є майбутнім нової фіскальної служби європейського зразка.  Впевнений, що ваші знання, енергія, бажання розвивати нашу країну, дозволять досягти нових звершень. Ви не раз будете стояти перед вибором – яке прийняти рішення. Згадуйте той день, коли ви дали клятву вірно служити Українському народові. Це допоможе вам прийняти вірне рішення та обрати правильний шлях!», – побажав випускникам Мирослав Продан.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.