В Ірпені відлунали Останні дзвоники

В ірпінських школах сьогодні пройшли урочисті лінійки з нагоди свята Останнього дзвоника. Навіть дощова погода не змогла зіпсувати настрою школярам, що у передчутті літніх канікул прийшли прощатися зі школою.

Незвичайним і особливим видалося свято Останнього дзвоника для шкільної родини ЗОШ №12. Через реконструкцію прилеглої до школи вулиці З. Алієвої вчителі, учні і батьки зібралися на Центральній площі міста. Тут згадували про здобутки школи: 22 переможці обласних етапів олімпіад, номінації Вчитель та Учень року. А також проводжали у добру путь  випускників. Цього року школа №12 випустила два 11 класи.

“Це уже двадцять другий випуск у моєму директорському житті. І як щороку це дуже хвилююче. Наші випускники – чудові. Ми бажаємо їм щасливої долі і успіхів у всьому”, – розповіла директор школи Валентина Антоненко.

Окрім учнів, батьків, педагогів на свято прибув й Ірпінський міський голова Володимир Карплюк.

“Я розумію наскільки це свято вагоме для дітей, адже попереду канікули. Звичайно, найбільше хвилюються випускники і їх батьки. Хочу побажати кожному випускнику знайти себе у житті. Обрати ту професію, яка буде приносити задоволення. А батькам – терпіння і віри у своїх дітей. Всього вам найкращого”, – зазначив мер.

Фото Володимира Шилова

Bookmark the permalink.

Comments are closed.