Facebook хоче перейменувати Instagram і WhatsApp

Представники Facebook підтвердили, що компанія незабаром змінить назви своїх дочірніх підприємств Instagram та WhatsApp.

Керівництво соцмережі планує вивести на перший план приналежність Instagram та WhatsApp до Facebook, повідомляє НВ.

Після того, як компанія Facebook придбала Instagram та WhatsApp, її засновник Марк Цукерберг обіцяв, що не втручатиметься в роботу дочірніх підприємств і дозволить їм розвиватися автономно.

Згодом тиск Facebook на Instagram і WhatsApp став очевидним. Торік через розбіжності з керівництвом свої посади залишили засновники Instagram, а ще раніше співпрацювати зі своєю новою материнською компанією відмовилися засновники WhatsApp.

Пару місяців тому Марк Цукерберг публічно порушив свою обіцянку і заявив, що месенджер WhatsApp та соцмережа Instagram об’єднають з Facebook Messenger. У Facebook заявили, що всі три сервіси продовжать роботу як окремі додатки, але інфраструктура їх повідомлень буде об’єднана. Зміни повинні впровадити до кінця 2019-го або на початку 2020-го.

Тепер у Facebook вирішили піти ще далі і перейменувати Instagram та WhatsApp таким чином, щоб користувачам було відразу зрозуміло, кому належать ці сервіси. Як повідомляє Mashable з посиланням на The Information, представники Facebook підтвердили, що «вони хочуть більш точно описувати продукти і послуги, які є частиною Facebook».

Однією з версій нової назви є “Instagram від Facebook” і “WhatsApp від Facebook”.

Те, що менеджери соцмережі планують ще більше зв’язати Instagram і WhatsApp з Facebook може викликати недовіру у аудиторії цих сервісів. Після скандалів, пов’язаних з витоком персональних даних користувачів Facebook, все менше людей хочуть асоціювати себе з цим брендом і допускати навіть думку про те, що Facebook може так само контролювати особисту інформацію в WhatsApp і Instagram.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.