Директор ІЛІТу розповіла про результати діяльності ліцею

Напередодні нового навчального року директор Ірпінського НВО “ІЛІТ – МАН” Леся Харітоненко розповіла про результати діяльності освітнього закладу. За її словами, як для другого року існування, ліцей має значущі результати:

  • 1 непереможне і безапеляційне місце з математики на захисті конкурсних наукових учнівських робіт МАН на рівні Київщини та України – Захарова Єлизавета та її наставник Пацай Богдан. Нині Єлизавету номіновано на річну стипендію від Президента України та голови Київської ОДА.
  • Конкурсні наукові учнівські роботи МАН ІІ етап (область):
    – 2 місце – географія;
    – 3 місце – біологія.
  • 1 місце на області з предметної олімпіади (фізика). Карплюк Максим, номінований на річну стипендію голови Київської ОДА.
  • Шість перших місць на ІІ етапі (міському) з предметних олімпіад (українська мова, хімія, географія, фізика, математика, інформатика).
  • Три третіх місця на ІІІ етапі (обласному ) етапі з предметних олімпіад (інформатика, математика, географія).
  • Перші випускники одинадцятого класу, які стали студентами ВНЗ України та Польщі.

“Вже за кілька днів розпочнеться новий навчальний рік – рік нових звершень, досягнень та перемог . Щиро вітаємо в нашій ліцейній родині здобувачів освіти та їхніх батьків, які вже з 2 вересня почнуть працювати у напрямі проектів, розвивати критичне мислення та формувати лідерські якості , навички Soft Skills – компетентності особистості ХХІ століття”, – додала Леся Харітоненко.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.