До Державного податкового університету в Ірпені завітав президент американського фонду «DTCare» Марко Груель

Президент американського благодійного фонду «DTCare» Марко Груель побував в Ірпені та відвідав Державний податковий університет. Мета візиту — реалізувати на базі ДПУ арт-терапевтичний проєкт для дітей та підлітків.

Разом з Марком Груелем до ДПУ завітав і народний депутат Верховної Ради України IX скликання Мар’ян Заблоцький.

Різні заходи з арт-терапії, ініційовані БФ «DTCare», вже проходять в Одесі та Львові. Проєкт з арт-терапії реалізують у співпраці з американським арт-центром «Emerald Sketch», Нью-Йоркською арт-терапевтичною асоціацією, Одеським міжнародним гуманітарним університетом та Української арт-терапевтичною асоціацією.

«Американський благодійний фонд DTCare до початку війни в Україні відправляв свою допомогу в різні куточки світу, а після 24 лютого 2022 року активно включився до допомоги нашій країні», — зазначили в ДПУ.

Окрім перемовин щодо реалізації проєкту арт-терапії, Марко Груель та Мар’ян Заблоцький оглянули пошкоджену частину Податкового університету та познайомилися з роботою волонтерок громадської організації «Берегині Ірпеня», що знаходиться на базі ДПУ.

Нагадаємо, у березні керівниця відділу з міграції, переміщення, надзвичайних ситуацій та освіти Секретаріату ЮНЕСКО Яйої Седжі-Влчек і координаторка із зв’язків з громадськістю Бюро ЮНЕСКО в Україні К’яра Бардескі приїхали до Державного податкового університету в Ірпені, щоб на власні очі побачити наслідки російської воєнної агресії та поспілкуватись про підтримку психічного здоров’я українських студентів.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.