Дмитрунь призначив прокурором Ірпеня найбільш скандального підлеглого

28 січня на посаду керівника Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури  призначено Максима  Роговенка, який до цього займав посаду заступника. Про це повідомляє Ірпінський вісник.

Як відомо, Максим Роговенко має скандальну репутацію. Протягом останнього часу прокурор стоїть за організацією тиску на підприємства Ірпеня, Бучі та Приірпіння з метою перешкоджання їх господарській діяльності та подальшого отримання неправомірної вигоди.

Місцеві активісти неодноразово називали Максима Роговенка “кілером у прокурорських погонах” у звязку з виконанням ним політичних та господарських замовлень, отриманням неправомірної вигоди від усунення конкурентів та політичних опонентів замовників.

Дії Роговенка мають системний та одноманітний характер. Характеризується в колективі як жадібний, колегам із замовлень віддає лише “крихти”. Дехто, не витримавши образливих подачок Роговенка навіть звільнився з прокуратури.

Колеги називають Роговенка “Макс Гниль” – через особливості його характеру та через постійне замовлення на робоче місце дешевих курей-гриль.

Більшість замовлень Роговенко намагається виконати руками своїх підлеглих, обіцяючи їм підвищення заробітної плати та обід в дорогому ресторані. Втім, замість смачного обіду його колег зазвичай чекає лише курка-гриль та пляшка оковитої. А Максим Роговенко тим часом продовжує оформлення квартир на своїх друзів, родичів та близьких.

Також ЗМІ повідомляли про незаконне збагачення Роговенка, який уже має декілька квартир та комерційних приміщень у житлових комплексах скандального ірпінського забудовника Антона Мирончука.

Це підтверджує інформація з програми GetConact, яка дозволяє ідентифікувати, як записаний той чи інший абонент у телефонній книзі інших абонентів.

21 січня 2019 року заступника прокурора Ірпеня Максима Роговенка хтось із користувачів записав як “Максім 21.01. Комерція Чехов”. Так записати мобільний контакт Роговенка міг хтось із орендарів, які винаймають у заступника ірпінського прокурора комерційні приміщення у ЖК “Чехов парк”. Також прокурор Максим Роговенко здає в оренду квартири, які не відображені в його декларації. В одного з абонентів Роговенко записаний як “Максим (хозяин кв.)”.

Забудовник цього комплексу – Антон Мирончук, який разом зі своєю компанією “Орлан-Інвест Груп” є найбільшим неплатником пайової участі до бюджету Ірпеня. Станом на сьогодні заборгованість Мирончука та “Орлан-Інвест Груп” перед міським бюджетом склала понад 13 мільйонів гривень.

У зв’язку з шахрайськими діями Антона Мирончука прокуратура Ірпеня відкрила кримінальне провадження, але наступного дня без жодних слідчих дій його закрила. Таке рекордне за швидкістю закриття провадження відбулося за вказівкою заступника прокурора Ірпеня Максима Роговенка та Києво-Святошинського місцевого прокурора Юрія Дмитруня. Ці факти пояснюють те, звідки саме у прокурора Максима Роговенка з’явилися комерційні приміщення у ЖК “Чехов Парк” та квартири в інших комплексах забудовника Антона Мирончука.

Разом із тим, варто відзначити, що Роговенко не міг так швидко закрити провадження без погодження з керівництвом. У журналістському розслідуванні “Найбагатший прокурор України” йдеться про те, що Києво-Святошинський прокурор Юрій Дмитрунь не лише є власником 60 квартир (здебільшого в житлових комплексах Антона Мирончука), а й отримує щомісячну заробітну плату від цього забудовника. Зі свого боку Дмитрунь забезпечує бездіяльність прокуратури щодо розслідування резонансних кримінальних проваджень, пов’язаних, зокрема, з незаконним будівництвом, побиттям громадських діячів, використанням “тітушок” для нападу на активістів та спалення їхніх автівок.

Крім цього, за інформацією ЗМІ, Юрій Дмитрунь на прохання Антона Мирончука веде боротьбу з конкурентами цього забудовника на будівельному ринку, накладаючи арешти на земельні ділянки, порушуючи кримінальні провадження. Ці провадження відкриваються за вказівкою Дмитруня виключно для пресингу конкурентів Мирончука та його компанії “Орлан-Інвест Груп” (усі ці справи є типовими “висяками” і жодна з них не передана до суду). 

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.