Діти Приірпіння відвідають Іспанію

120 дітей-сиріт Ірпінського регіону відвідають Іспанію цього року. Третина з них уже там. 20 років поспіль наше місто співпрацює з громадськими організаціями, завдяки яким наші діти мають змогу відпочивати за кордоном.

Цього року сума, виділена з міськбюджету на оздоровлення склала 900 тисяч гривень! (Торік складала лише 435 тисяч)

“А це означає ніщо інше, як те, що цього літа на відпочинок за рахунок міста вирушає вдвічі більше дітей, ніж минулого року!” – наголошує міський голова Ірпеня Володимир Карплюк у своєму блозі.

море

В Ірпінському регіоні проживає близько 8 тисяч дітей віком від 7 до 17 років. У першу чергу, на відпочинок та оздоровлення за рахунок бюджетних коштів мають право дітки із пільгових категорій: діти-сироти, діти із багатодітних сімей, діти із малозабезпечених родин тощо. Для них путівки до санаторіїв та літніх таборів місто оплачує на 100%. Діти з інших пільгових категорій мають право на часткову оплату вартості путівки – від 20 до 50%.

шаян

На сьогодні понад 350 заяв на пільговий відпочинок та оздоровлення дітей надішло до Служби у справах дітей та сім’ї Ірпінської міської ради. Нещодавно група з 50 дітей повернулася із оздоровчо-відпочинкового закладу «Шаяни», що на Закарпатті.

скадовськ

Ще 50 дітей уже відпочили у санаторії «Скадовськ» (Херсонська обл.). 10 ірпінських школярів мали активний відпочинок у наметовому містечку «Скаут-віль» (Переяслав-Хмельницький р-н). Ще по 50 дітей вирушають 11 липня насолоджуватися літом у Коблево та в санаторій «Мінерал» (Тячівський р-н).

Скаут вілль

Служба у справах дітей та сім’ї  Ірпінської міської ради продовжує формувати відпочинкові групи в табори Карпат та морського узбережжя. Заявки на пільговий відпочинок досі приймаються!

Сьогодні Ірпінь цвіте як ніколи: з’являються парки, ремонтують та прокладають нові дороги, дитячі садочки, школи, стадіони та ще багато-багато усього саме для Вас, дорогі Ірпінці!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.