Чи налагодять в Ірпені роботу громадського транспорту?

Не секрет, що функціонування ірпінського громадського транспорту потребує вдосконаленя. Саме тому на сайті “Електронної системи місцевих петицій” зареєстрована петиція щодо розробки стратегію розвитку комунального громадського транспорту в м.Ірпінь.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 100

“На сьогоднішній день немає жодного цивілізованого маршруту, транспортних засобів і системи перевезення пасажирів які б відповідали національним стандартам , вже не кажучи про європейські. А м.Ірпінь подають як місто європейських стандартів інфраструктури”, – заявляє автор петиції Валентина Курбала.

Ірпінські маршрутки – для багатьох пасажирів це великий стрес – їздити в такому транспорті. Дуже тісно, маршрутки набиті битком. Є матері з дитячими візочками, є інваліди, є школярі – всі вони мають право їхати в гідних умовах.

На думку Валентини Курбали, потребує змін і тарифна система. Пасажири мають мати можливість купувати квитки та проїздні на всі види транспорту, не передаючи гроші водію в салоні.

“Жодного маршруту, який би з’єднував обидві частини міста по різні боки залізниці, а як добратися наприклад з 10 лінії до нового Центрального парку Ірпеня? То виходить що для тих, хто живе по іншу сторону залізниці в місті цей парк не існує, бо пішки йти більше години часу потрібно, а з малими дітьми скільки??? І багато інших прикладів можна привести, у кожного є свої приклади”, – обгрунтовує свою позицію Валентина Курбала.

Станом на сьогодні 38 ірпінців погодилися з такою пропозицією. Загалом же за 80 днів потрібно зібрати 300 голосів. І тоді клопотання буде розглянуте на сесії Ірпінської міської ради.

 
Bookmark the permalink.

Comments are closed.