Чи налагодять в Ірпені роботу громадського транспорту?

13 Серпня 2016

Не секрет, що функціонування ірпінського громадського транспорту потребує вдосконаленя. Саме тому на сайті “Електронної системи місцевих петицій” зареєстрована петиція щодо розробки стратегію розвитку комунального громадського транспорту в м.Ірпінь.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 100

“На сьогоднішній день немає жодного цивілізованого маршруту, транспортних засобів і системи перевезення пасажирів які б відповідали національним стандартам , вже не кажучи про європейські. А м.Ірпінь подають як місто європейських стандартів інфраструктури”, – заявляє автор петиції Валентина Курбала.

Ірпінські маршрутки – для багатьох пасажирів це великий стрес – їздити в такому транспорті. Дуже тісно, маршрутки набиті битком. Є матері з дитячими візочками, є інваліди, є школярі – всі вони мають право їхати в гідних умовах.

На думку Валентини Курбали, потребує змін і тарифна система. Пасажири мають мати можливість купувати квитки та проїздні на всі види транспорту, не передаючи гроші водію в салоні.

“Жодного маршруту, який би з’єднував обидві частини міста по різні боки залізниці, а як добратися наприклад з 10 лінії до нового Центрального парку Ірпеня? То виходить що для тих, хто живе по іншу сторону залізниці в місті цей парк не існує, бо пішки йти більше години часу потрібно, а з малими дітьми скільки??? І багато інших прикладів можна привести, у кожного є свої приклади”, – обгрунтовує свою позицію Валентина Курбала.

Станом на сьогодні 38 ірпінців погодилися з такою пропозицією. Загалом же за 80 днів потрібно зібрати 300 голосів. І тоді клопотання буде розглянуте на сесії Ірпінської міської ради.

 
Bookmark the permalink.

Comments are closed