Червакова визнала, що проти Карплюка у ГПУ нічого немає

Ольга Червакова визнала, що ГПУ ні в чому не звинувачує Володимира Карплюка, більше того, ніхто не висував проти нього жодних обвинувачень. Про це нардеп заявила вчора під час вечірнього прямого ефіру телеканалу “Еспресо”.

“Пан Володимир фактично спростовує ті звинувачення, які йому ніхто не висував, адже ніхто не говорить про те, що ця кримінальна справа порушена стосовно Володимира Карплюка. Це фактова справа, і Каплюк та Федорук є фігурантами цієї справи, але це не означає, що вони обвинувачені”, – сказала Червакова.

Нагадаємо, що раніше, у день обшуків помешкань мерів Бучі та Ірпеня та після цього, нардеп Ольга Червакова надала коментарі практично усім загальнонаціональним ЗМІ про те, що проти Володимира Карплюка відкрито кримінальне провадження і йому “світить” кримінальна відповідальність за начебто співучасть у незаконному перерозподілі землі у Бучі. Крім того, надавала журналістам неправдиву інформацію, про те, що мер Ірпеня 16 років розкрадав землі. Зауважимо, що 16 років тому Володимиру Карплюку було 19 років і він був студентом.

13989685_10209840210272750_2101098135_n

Володимир Карплюк наголосив, що за місяць перед скандалом з обшуками він отримав від обласної прокуратури, а також від ГПУ документи, які свідчать про те, що жодного кримінального провадження проти нього не відкрито і жодна справа за його причетності не розслідується. Більше того, документом від 3.08.2016р. ГПУ повідомляє, що у Єдиному реєстрі досудових розслідувань повідомлень про якісь підозри Карплюку немає.

13989473_10209838737795939_2140742066_n

Також мер зазначив, що за півтора роки його головування у місті до Ірпінської міської ради приїжджали десятки перевірок – в тому числі, і з ГПУ, і з області, і нічого протиправного не було зафіксовано. Що ж до закидання його причетності до незаконного відчуження землі у Бучі, Карплюк пояснив, що просто фізично не міг бути фігурантом цієї справи.

“Так, я був заступником голови міста Буча. Але якби пані Червакова, хоч трохи вивчила справу, то вона б знала, що заступник міського голови за своїми повноваженнями не має права підписувати жодного земельного документа. Я був навіть не першим заступником, а заступником з економічних питань і земельні питання до мого функціоналу не відходили. Більше того, я був заступником мера Бучі 7 місяців протягом 2011 року – це той період, коли у Бучі був відсутній генеральний план міста і виділення землі тоді просто не могли проводитися”, – наголосив Карплюк.

Детальніше дивіться у записі прямого ефіру “Еспресо”.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.