Більше 150 дітей-пільговиків Ірпінського регіону поїхали на відпочинок

4 Червня 2019

Більше 150 дітей пільгових категорій Ірпінського регіону вже насолоджуються відпочинком у наймальовничіших місцях України. Про це повідомила в.о. міського голови Ірпені Анастасія Попсуй.

За її словами, місця для оздоровлення вибиралися дуже ретельно. “Для нас були важливі безпека, екологічність, професійні вихователі, якість харчування, насичена та корисна програма розваг.

У перший день літа 97 дітей поїхали в санаторій “Лісова пісня” на Хмельниччині (Кам’янець-Подільський р-н, село Привороття Друге). “Цей заклад розташований поруч із Національним природничим парком “Подільскі Товтри”, який з 2017 року входить у світову спадщину ЮНЕСКО як один з масивів букових пралісів. Ще 48 дітей відпочиваюь в ДОЗ “Наталія”, розташованому в географічному центрі Європи, де зливаються річки Біла і Чорна Тиса, в селі Білин Рахівського району, Закарпатської області”, – повідомила Попсуй.

Усі путівки придбані через проведення тендерних закупівель. Всього на відпочинок та оздоровлення дітей соціально незахищених категорій цього року із міського бюджету виділено понад мільйон гривень.

Bookmark the permalink.

Comments are closed