![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/03/image.png)
Сьогодні перший заступник ірпінського міського голови Олександр Маркушин навідався до родини Олексієнко і вручив їм подарунки. Про це він повідомив на своїй сторінці.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/03/532FAAA2-4E52-43AB-B91F-C180CEE4ED8C.jpeg)
“Сьогодні мав нагоду завітати в гості до чудової ірпінської родини Олексієнко, де виховується 7 дітей! Напередодні свята 8 березня спробували подарувати цій великій дружній сім’ї трошки радості – привітали маму, а діткам привезли солодкі подарунки”, – написав Олександр Маркушин.
Під час зустрічі обговорили багато важливих нагальних питань, зокрема фінансову допомогу.
За словами Олександра Маркушина, запланували наступну зустріч найближчим часом.
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!