АТОвці Ірпеня підтримали Володимира Карплюка

30 Травня 2019

Голова Спілки учасників АТО м. Ірпеня Антон Головенко у соцмережі розповів про те, що багато друзів з різних міст України та інших країн приїжджають до нього погостювати,  завжди з подивом та захватом насолоджуються красою Ірпеня.

“Друзі з європейських країн завжди відмічають, що саме в Ірпені вони відчувають себе як вдома. Я з гордістю показую наші парки, стадіони, школи, чудові дитячі садочки, неймовірну площу з фонтанами та багато іншого”, – запевнив Головенко. 


Антон Головенко розповідає: “На питання як Ірпінь за короткий час став справжньою казкою, я чітко відповідаю, що в першу чергу це заслуга міського голови 2014-2018 років Володимира Карплюк та його команди “Нові обличчя”! І ось вчора Володимир Андрійович Карплюк зареєструвався як кандидат до Верховної Ради по 95 округу. Це дуже знакова подія не тільки для нашого регіону, а й для всієї України. Саме такі політики можуть змінити нашу державу на краще. Він не дає багато обіцянок щоб сподобатись виборцям, але чітко декларує ті проекти, які вже змогли втілити в життя! Звичайно будуть заперечення опонентів. Як же без цього.

За словами Антона Головенка, він всіх запрошує друзів, побратимів до нашого чудового міста і зазначає, що висновки  потрібно робити по вже зробленим справам.

Нагадаємо, що Володимир Карплюк подав документи до ЦВК на реєстрацію кандидатом у народні депутати, на виборах, які відбудуться 21 липня цього року. Як відомо, очільник команди “Нові обличчя” запустив серію передач “Ірпінь: історія успіху”. Це розповідь про те, якими можуть бути усі українські міста з півночі на південь, із заходу на схід.

Bookmark the permalink.

Comments are closed