Карплюк подав документи до ЦВК на реєстрацію кандидатом у народні депутати

29 Травня 2019

Сьогодні голова політичної партії “Нові обличчя” Володимир Карплюк подав документи до ЦВК на реєстрацію кандидатом у народні депутати на виборах, які відбудуться 21 липня цього року. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі.

“Буду балотуватися по 95 виборному округу: це Ірпінь, Гостомель, Боярка, Вишневе, Коцюбинське, частина Києво-Святошинського району. Нові обличчя повинні бути в новій Верховній Раді. Дякую друзям, команді, однодумцям за підтримку і довіру! P.S. Подарував працівникам ЦВК збірку віршів “Римований Ірпінь”, – розповів Карплюк.

Як відомо, очільник команди “Нові обличчя” запустив серію передач “Ірпінь: історія успіху”. Це розповідь про те, якими можуть бути усі українські міста з півночі на південь, із заходу на схід.

“За кілька років в Ірпені ми довели: українські міста і села можуть бути успішними. Вони можуть стрімко розвиватися. Бути сучасними, комфортними, європейськими. Ми пройшли через шалений спротив старої системи. Проти нас використовували провокації, інформаційні та особисті атаки, нас залякували. Але за ці 4 роки ми змогли пробігти марафон, здолати великий шлях, зробили багато справ, щоб сьогодні нашим містом захоплювалися навіть іноземні гості”, – заявив Карплюк.

Bookmark the permalink.

Comments are closed