Антон Головенко: скандальновідомий Олексій Зіневич вже почав писати про мене брехливу “чорнуху”

Сьогодні до складу виконкому Ірпінської міської ради включили голову Громадської ради учасників АТО при міському голові Ірпеня Антона Головенка. Він повідомив, що скандальновідомий власник провайдера “Бест” Олексій Зіневич вже почав писати про нього брехливу “чорнуху”.

“Я багато пояснювати не буду. Вже не раз це робив.. Я лише нагадаю, хто такий Зіневич. Це той самий Зіневич, якого нещодавно США позбавило візи через тиск на свободу слова і йому як шкідливому коту довелося повертатися назад. Це той Зіневич, дроти якого висять між будинками, який роздовбав всі сходові клітини та поламав дахи будинків, щоб провести інтернет. Це той Зіневич, який нещодавно об’явив на все місто про конкурс, в якому містяни Ірпеня повинні були вгадати, яку саме модель БМВ він замовив у Мюнхені прямо з салону (до Мюнхену його поки впускають). Той, хто вгадає, мав можливість отримати від Зіневича кепку!!!) Просто відверте знущання з людей. Це той самий Зіневич, який до приходу команди Карплюка був монополістом по наданні послуг Інтернету. На сьогодні в нашому регіону є конкуренція як мінімум між чотирьома провайдерами. І від цієї конкуренції перемагає споживач, а не один інформаційний лисий троль. Це той Зіневич, який є власником каналу “Погляд” і використовує цей канал виключно для політичних маніпуляцій, брехні про АТОвців та знищення іміджу Ірпеня. Це той Зіневич, якому жителі міста на День макарона принесли під офіс каструлю лапші, натякаючи, що не варто вішати її на вуха ірпінчанам. Це той Зіневич, який отримав у Бучі 1,6 га на підставних осіб, де побудував собі шикарний маєток, захопивши навіть бучанську міську вулицю Ганни Барвінок. Це саме той Зіневич, який має в своїх колах прізвисько “Один відсоток”! Чому один відсоток? Тому, що більше він не набирає у жодному опитуванні) Ну от такі у нас громадські діячі. P.S.: До речі, мені казали, що кепку переможцю конкурсу він так і не віддав”, – наголосив Головенко.

Як відомо, Олексія Зіневича неодноразово звинувачували у обмеженні свободи слова та блокуванні інтернет-сайтів засобів масової інформації через провайдера “Бест”. У 2016 році за наказом Олексія Зіневича для користувачів “Бесту” були заблоковані сайти “Зоря Приірпіння”, “Ірпінь онлайн”, “Правда Ірпеня” та офіційний ресурс Ірпінської міської ради. Під натиском громадськості Зіневич здався та був змушений розблокувати ресурси.

Проте у 2018 році “Бест” вдруге незаконно заблокував “Правду Ірпеня”. Сталося це після того, як сайт оприлюднив серію викривальних матеріалів щодо причетності Зіневича до дерибану землі та незаконної вирубки дерев у Лісовій Бучі. І тільки після публічних заяв громадських організацій, відповідних публікацій Інституту масової інформації та інтернет-видання “Детектор медіа”, сайт “Правду Ірпеня” розблокували.

Як повідомляє сайт “Моя Київщина”, за інформацією громадської організації “Інститут масової інформації”, охоронці Олексія Зіневича привселюдно нападали на журналістів під час проведення круглого столу щодо перспектив розвитку Ірпінського регіону. Звичайно, за винятком тих, хто на нього працює. Більше того, журналістів силою виганяли із зали.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.