![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/11/007_31.jpg)
01 листопада в.о. селищного голови Коцюбинського Сергій Даніш звернувся до очільника КОДА щодо передбачення коштів в бюджеті Київської області на 2020 рік на фінансування будівництва тротуару, лінії вуличного освітлення та облаштування велодоріжки по вул. Пономарьова від буд.18-А до проспекту Палладіна.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/11/72983385_622740344923675_7309384848542531584_o.jpg)
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/11/75328714_622740328257010_2509860561433395200_o.jpg)
Таке звернення очільник селища обгрунтував численними зверненнями мешканців селища та необхідністю підвищення рівня безпеки дорожнього руху в смт.Коцюбинське.
“Вказана автомобільна дорога довжиною 1330 м. є основною транспортною артерією із значним дорожнім трафіком автомобільного транспорту, велисопедистів та пішоходів. Для забезпечення комфортного, а головне, безпечного пересування мешканців селища існує необхідність улаштування тротуару, велосипедної доріжки вздовж проїздної частини та перехідно-швидкісної групи на перехресті з проспектор Палладіна, а також будівництво лінії зовнішнього освітлення”, – йдеться у зверненні.
Як відомо, балансоутримувачем зазначеної дороги є Департамент регіонального розвитку Київської обласної адміністрації.
“Зроблю все можливе для позитивного вирішення даного питання”, – додав Сергій Даніш.