![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/04/93258631_682580208950620_4200453091792781312_n.jpg)
Журналіст із Приірпіння Петро Щербина заявив про ряд погроз через професійну діяльність. За його словами, до цього причетний мер Бучі Анатолій Федорук та його радник Костянтин Урбановський.
“У разі, якщо з моєю родиною, моїми близькими, мною чи моїм майном щось станеться, першими, кого вважаю причетними до цього – Бучанський міський голова Анатолій Федорук та його радник, колишній забудовник ЖК “Благодатний” Костянтин Урбановський. Відповідні заяви до правоохоронних органів готові, з викладенням усіх деталей та подробиць”, – написав у соцмережі журналіст.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/04/93674998_10219556298392747_8890234577872748544_n.jpg)
Також Щербина пообіцяв незабаром оприлюднити надзвичайно цікаві матеріали по Бучі та її дерибанщикам.
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!