Зеленський поспілкувався зі школярами Гостомеля про міста героїв, які були звільнені від росіян

Президент Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Київської області взяв участь у тематичному уроці «Міста героїв. Перемоги України у війні», який відбувся в ліцеї № 1 Гостомеля для учнів 10 класів. Про це повідомляє пресслужба Президента

«Урок був присвячений подіям часів початку повномасштабного вторгнення росії в Україну в лютому – березні 2022 року, насамперед ключовим боям за аеродром «Антонов» у Гостомелі, окупації міст і громад Київщини, визначальній битві за село Мощун», — ідеться в повідомленні.

Учні розповіли главі держави про своє розуміння значущості цих подій, власний досвід, пережитий внаслідок повномасштабної російської агресії. Також діти, чиї рідні та близькі сьогодні захищають Україну на фронті, поділилися своїми історіями.

Зеленський відзначив важливість проведення таких уроків, що нагадують, як захисники України відстояли Київщину навесні 2022 року.

«Це дуже важлива переможна подія для всієї держави. Важливо, щоб усюди в Україні знали, як наші воїни захищали й продовжують захищати Україну», – наголосив він.

До кінця 2023-2024 навчального року для учнів середньої та старшої школи по всій країні буде проведено цикл уроків «Міста героїв. Перемоги України у війні», присвячених звільненню населених пунктів різних регіонів країни від російських загарбників.

У ліцеї № 1 Президент також ознайомився з руйнівними наслідками російської агресії. Під час бойових дій у 2022 році було знищено майже все матеріально-технічне забезпечення навчального закладу.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.