Збірна Київщини привезла з чемпіонату України з ММА 14 медалей

У Полтаві пройшов чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА. Спортсмени з Київської області вибороли 14 нагород.  Про це повідомила керівниця обласного відокремленого осередку Федерації змішаних єдиноборств ММА України, секретар Ірпінської міської ради Анжела Макеєва.

«Наші спортсмени вибороли найбільшу кількість золотих медалей серед молоді та дорослих, тим самим очолили загальнокомандний залік одразу у двох вікових категоріях», — зауважила Анжела Макеєва.

Загалом спортсмени Київщини привезли додому 9 золотих, 4 срібні та 1 бронзову медаль.

Зокрема, золотим медалістом став і 18-літній коцюбинчан Іван Ющенко. Він став чемпіоном України з ММА у ваговій категорії 70,3 кілограми.

Варто зауважити, що Іван Ющенко вже є дворазовим чемпіоном світу з ММА, а також чемпіоном України із бойового самбо та рукопашного бою.

Нагадаємо, раніше команда клубу «Kyiv region O-team», основу якої складають спортсмени з Ірпеня та Коцюбинського, отримала 22 нагороди на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування. Завдяки цьому спортсмени здобули третє загальнокомандне місце.