Засновниця Фундації добрих справ розказала, хто і що стоїть за допомогою, яка надходить в Ірпінь з Іспанії

Надія Філімонова-Скрипка, засновниця і очільниця Благодійного фонду «Фундація добрих справ», розповіла, як в Іспанії збирають гуманітарну допомогу, яка потім надходить в Ірпінь. За її словами, мало хто може уявити, скільки людей і ресурсів задіяно, щоб в Ірпінь приїхала чергова вантажівка з продуктами та засобами гігієни.

«Спочатку фуру треба чимось загрузити. Для цього по всіх школах регіону було оголошено двотижневий збір необхідних позицій для допомоги Україні. Плюс деякі волонтери організації Juntos Por la Vida, які мали можливість, у себе на роботах відкрили пункти збору. Також, протягом 10 днів по мережі супермаркетів у 2 зміни стояли волонтери, які збирали продукти харчування. Закликаючи, покупців зробити додаткові покупки для України», — написала Філомонова-Скрипка на своїй сторінці у фейсбуці.

За її словами, задіяні у зборі продуктів у супермаркетах були люди різного соціального статусу: юристи, адвокати, лікарі, швеї, пенсіонери, школярі. Надія Філімонова-Скрипка із сином також долучалися до волонтерської роботи у магазинах.

«Потім вечорами їздять волонтери по пунктах збору і все грузять-грузять і звозять на склад. На складі все тими ж самим волонтерами все фасується та пакується. Потім підходить етап, мабуть, самий дороговартісний — це логістика. Більшість компаній наразі не дозволяє своїм машинам заїжджати на територію України, бо там бойові дії. Точка перегрузки — Перемишль. Вартість: від 5 до 7 тис. евро Валенсія – Перемишль», — додає Надія.

Потім волонтери шукають іншу вантажівку, яка коштує додаткових грошей.  У неї самостійно перевантажують гуманітарну допомогу, яка далі попрямує в Ірпінь.

«Папери, документи, кордон і в нас вже 15 чоловіків її вручну розвантажують, а ви зранку читаєте новину: «До Ірпеня приїхала фура з гуманітарною допомогою з Іспанії». Сотні людей, сотні робочих годин, тисячі євро, тисячі кілометрів — все заради нас. Ми повинні бути вдячними за будь-яку допомогу від інших народів, бо вона дійсно дістається і збирається цілим народом, і є важливою для них», — підсумувала Надія Філімонова-Скрипка.

Нагадаємо, що БФ «Фундація добрих справ» у співпраці з міжнародними благодійними організації вже неодноразово сприяє доставці в Ірпінь гуманітарної допомоги. Йдеться про продукти харчування, засоби гігієни, одяг, а також генератори, буржуйки. Також Фундація добрих справ допомогла з облаштуванням побутовими електричними приладами модульне містечко «Дубки», де зараз проживають люди, які втратили свої домівки через бойові дії.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.