З 1 вересня в Ірпінському ліцеї інноваційних технологій навчатимуться і семикласники

З нового навчального року в Ірпінському ліцеї інноваційних технологій матимуть змогу навчатися семикласники. Про це повідомив голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.

«З 1 вересня 2023 року ІЛІТ відкриє двері й для семикласників, адже заклад успішно розвивається і багато батьків бажають, щоб їхні діти навчалися таким трендовим спеціальностям, як робототехніка, інформатика та біотехнології», — написав екс-мер Ірпеня на своїй сторінці у фейсбуці.

Раніше у закладі працювали 8-11 класи. Зараз же відкрили попередній набір і до 7 класу. Проте це буде лише один клас і кількість місць обмежена.

«Максимум у клас ми зможемо взяти 20 учнів. Адже робимо велику ставку на індивідуальний підхід до кожної дитини. І 6 заявок ми вже отримали. Це не означає, звичайно, що діти вже зараховані. Адже після завершення цього навчального року ми проводитимемо вступні іспити», — розповіла журналістам ITV в.о. директора ІЛІТу Марія Гостін.

Також попередній набір відкрито і до 8 класу ІЛІТу . Туди подали вже 9 попередніх заявок. Для того, щоб потенційні ліцеїсти та їхні батьки змогли більше дізнатися про Ірпінський ліцей інноваційних технологій, у закладі створили спеціальну презентацію. Ознайомитися із нею можна ТУТ.

Нагадаємо, ІЛІТ було відкрито у 2018 році. Це інноваційний заклад освіти для поглибленого вивчення ІТ-технологій, робототехніки, математики, хімії, фізики, біології та біохімії. Зараз навчається 122 ліцеїста (8-11 класи).

Bookmark the permalink.

Comments are closed.