![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/11/photoeditorsdk-export-2019-11-21T202629.730.png)
Юна піаністка – учениця Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. М. Вериківського Ярослава Терехова – здобула Ґран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу “Соняшник”, який проходить у Києві. Ще одна вихованка школи – вокалістка Дар’я Московчук – отримала на цьому фестивалі другу премію. Про це повідомляє Інформаційне агентство ITV.
Обидві лауреатки вибороли перемоги у своїх вікових категоріях (Ярославі – 8 років, Дар’ї – 12).
Ярослава, яка опановує спеціалізоване фортепіано в класі викладача Таміли Скатової, виконала на фестивальній сцені п’єсу американського композитора Вільяма Ґіллока “Жонглер”. Дар’я (академічний вокал, клас викладача Олени Цибульської) представила на суд журі відомий твір Анатолія Кос-Анатольського “Коли заснули сині гори”.