Юні ірпінці можуть долучитися до створення збірки про рідне місто

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин разом із засновниками видавництва «Саміт-книга» анонсував створення збірки дитячих творів «Ірпінь — мій дім». Видати збірку планують до Дня захисту дітей. Маленьких мешканців Ірпеня запрошують долучитись до її формування.

Зокрема, діти можуть надіслати свої вірші, казки чи есе про місто-Герой Ірпінь, а також малюнки, як ілюстрації до своїх творів.

Роботи можна відправляти на пошту: [email protected]. Організатори просять батьків вказати у листі ПІБ, вік дитини та свій номер телефону. Твори приймають до 1 травня.

«Команда проєкту «ІРПІНЬ — МІЙ ДІМ» чекає на твори дітей, які вже повернулися в Ірпінь, та тих, які були вимушені, через війну, виїхати за кордон», — наголосив Олександр Маркушин.

Збірку «Ірпінь — мій дім» видадуть в межах проєкту «Іrpin is my home» («Ірпінь – мій дім») та за підтримки видавництва «Саміт-книга».

Варто зауважити, що проєкт «Іrpin is my home» («Ірпінь – мій дім») стартував ще у липні минулого року. Ініціаторкою його створення виступила художниця Софія Дзюблюк. Тоді на основі малюнків юних ірпінчан створили серію футболок.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.