Європейський союз надасть грант на підтримку ветеранів АТО Ірпінському ЦБК

Ірпінський Центральний будинок культури отримав від представництва в Україні Міжнародної організації з міграції (МОМ) повідомлення про готовність надати безповоротну фінансову допомогу на реалізацію проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на Сході України та їхніх сімей». Про це повідомило інформаційне агенство ITV.

Будинок культури зможе отримати грант – до 12 тисяч.

“Директор Будинку культури Тетяна Михайленко, звукорежисер Павло Віслогузов і вона зважаючи на те, що в Ірпені проживає багато ветеранів, котрі повернулися після бойових дій на Сході України, вирішили розробити проект, який би допоміг їм гуртуватися та повноцінно адаптуватися до життя. Для цього багато корисного можна зробити саме на базі нашого закладу культури”, – розповіла Лілія Нємченко.

У рамках проекту планують  провести Всеукраїнський фестиваль для ветеранів АТО, футбольні матчі, концерти, тренінги, але список цей ще не остаточний.

Над проектом працюють 15 ірпінців, деякі з них є членами Громадської ради учасників АТО при Ірпінському міському голові. Концепцію проекту вже розробили, але вона не остаточна, тому з цією ціллю на початку вересня відбудуться спеціальні тренінги за участю всіх охочих ірпінських ветеранів АТО. Також на тренінгах буде затверджено кошторис.

 “На 7–9 вересня ми плануємо зустрічі з “атовцями”, під час яких детально проговоримо їхнє бачення і потреби, які варто врахувати в проекті, а також пройдемо навчання від представництва в Україні Міжнародної організації з міграції. Після цього чітко випишемо положення, кошторис і направимо його до МОМ для отримання фінансування”, – пояснила Лілія Нємченко.

Охочі потрапити на тренінги 7–9 вересня можуть звертатися за телефоном (095) 667-06-05.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.