Яскраве закінчення Тижня культури в Ірпені

16 Листопада 2015

У рамках Тижня культури в Центральному будинку культури Ірпеня пройшов День відкритих дверей.

Захід розпочали з дискотеки, після якої школа моделей M-Models провела конкурс краси міні-міс. Участь в ньому взяли чотири дівчинки: Саша Панаріна, Яна Чуприна, Анастасія Ткачук, Аріна Кривоус.

Результати конкурсу краси:

Саша Панаріна – Міс тендітність;

Яна Чупріна – Міс грація;

Аріна Кривоус – Міс чарівна посмішка;

Анастасія Ткачук – Переможниця конкурсу міні-міс.

Під час пауз глядачів розважав чудовим співом голова журі міні-міс 10-річний Кирило Черпіта.

На стінах були представлені малюнки студії образотворчого мистецтва «Зерно» і художньої студії зразкового театру естради «Фабрика зірочок».

О 17:00 почався відкритий урок-майстер-клас з дефіле. Частково це була репетиція постановок дефіле ученицями модельної школи, але знайшлися сміливиці із залу, які приєдналися до репетиції модного показу не зважаючи на відсутність досвіду. Дуже швидко до «новеньких» прийшла впевненість в собі і проявився талант.

З неприхованим інтересом за відкритим уроком Студії ірландського танцю «Emerald» споглядали батьки учениць молодших груп. Присутні дізналися багато про особливості цього стилю, про те, як з’явилася назва студії, яка перекладається як «смарагд», і про те які м’язи працюють тільки під час виконання ірландського танцю.

Від танців одразу перейшли до співу. Майстер-клас з вокалу проводила солістка Головного Управління Національної Гвардії України Олена Єршак. За яким одразу всіх охочих було запрошено позмагатися у караоке від зразкового театру «Фабрика зірочок». Всім фіналістам вручили призи, а переможниці  – ще й грамоту.

Закінчився День відкритих дверей творчим вечором гурту «Перевал».

За матеріалами irpinculture.org.ua

Bookmark the permalink.

Comments are closed