[excange-informer informer='1']

Які види списків корисно вести кожному?

Якби мене попросили описати, що таке списки і яке значення вони мають для досягнення поставлених цілей, то я порівняв би їх зі сходами. Всі наші цілі представляють собою вершини різної висоти і складності. Можна дертися нагору по крутих схилах, зісковзуючи на кручах і спотикаючись об несподівані перешкоди. А можна спокійно підніматися по сходах-списку, впевнено пересуваючись від однієї сходинки-завдання до іншої.

Списки дозволяють нам розділити складні справи на безліч дрібних, відстежувати прогрес просування і оцінювати зусилля, які прикладаються. Вони не дають нам забувати необхідне і допомагають правильно організувати свій день. Списки оточують нас всюди і можуть бути корисними буквально в будь-якій області.

1. Креативні ідеї

Творчість – процес спонтанний, загнати його в рамки нормативів досить важко. Тому створення списків цінних ідей, оригінальних знахідок, незвичайних думок прийде вам на допомогу в той момент, коли в голову рішуче нічого оригінального не лізе, а творити потрібно.

2. Книги, які потрібно прочитати

Якщо після прочитання чергової книги ви кожен раз страждаєте, вибираючи наступну, то пора завести спеціальний списочок для читання. У нього ви будете заносити кожну книгу, яку порадили вам друзі, про яку прочитали на нашій сторінці або просто побачили у сусіда в метро. До речі, за допомогою цього списку можна швидко оцінити кількість прочитаних видань і навіть згадати найкорисніші думки з них.

3. Цікаві події

Найжахливіше – це коли ви вирішили завести список цікавих місць, вражень і ситуацій, які сталися у вашому житті, і раптом усвідомили, що вам абсолютно нічим його заповнити. Чудовий привід переглянути своє ставлення до життя і почати цілеспрямовано наповнювати його цікавими сторінками.

4. Списки поточних завдань

Так, це нудно і банально, але ми не могли пропустити цей вид списків. Вони допоможуть вам краще справлятися зі щоденною рутиною, все встигати і ніколи нікуди не спізнюватися. До того ж, споглядання колонки акуратно викреслених завдань доставляє просто неземну насолоду в кінці важкого дня.

5. Список фільмів для перегляду

Все той же, що і про книги. Фільмів зараз випускається така величезна кількість, що витрачати час на всілякі дурниці – недозволена розкіш. Добре продуманий список фільмів убезпечить вас від випадкового вибору і дозволить побачити саме те кіно, яке відповідає вашим інтересам.

6. Список бажань

Криза бажань – це не жарт. Якщо ви в один прекрасний момент відчули вселенську нудьгу і зрозуміли, що вам нічого не хочеться, то це вона і є. Свої бажання потрібно любити, берегти і плекати. А щоб вони краще росли, потрібно записувати їх в спеціальний списочок.

7. Антисписок

Всі звикли, що в список справ потрібно записувати ті завдання, які вам належить виконати. Але в деяких ситуаціях куди корисніше буде завести список справ, які ні в якому разі не можна робити. Пити. Знову взятися за сигарети. Тупити в телевізор. Брехати. Прожив день, не виконавши жодного пункту з цього чорного списку, значить, рухаєшся в правильному напрямку.

 

 
Bookmark the permalink.

Comments are closed.