Які рішення було ухвалено на засіданні Ірпінського виконкому

9 Квітня 2019

Сьогодні на засіданні виконкому було розглянуто та затверджено понад 40 питань соціального, культурного та інфраструктурного значення для Приірпіння. Про це повідомляє Інформаційне агентство ITV.

Серед них – виділення коштів на ремонт дизельної станції для Ірпінської міської клінічної лікарні, матеріально-технічне забезпечення потреб Ірпінсько-Бучанського об’єднаного міського військового комісаріату.

Також було ухвалено рішення щодо організації оздоровлення дітей Ірпеня, Ворзеля, Гостомеля та Коцюбинського, надання опікунства над дитиною-сиротою та особливого статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

“Були прийняті рішення й щодо організації культурно-масових заходів, які відбудуться найближчим часом в Ірпені. Зокрема, популярного в регіоні дитячого турніру BeyBlade-2019, музично-танцювального фестивалю та художнього пленеру “Намальваний Ірпінь”, – йдеться у повідомленні.

Виконком також ухвалив низку інфраструктурних питань – про виділення коштів на капітальні ремонт дороги по вулиці Лєрмонтова, ремонт харчоблоку у ЗОШ№2, ремонтні роботи комунікацій життєзабезпечення міста та організацію тимчасового перекриття доріг в Ірпені під час реконструкцій мереж та капітальних ремонтів доріг.

Bookmark the permalink.

Comments are closed