Як відомо, вчора відбувся ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ З’ЇЗД ПАРТІЇ “НОВІ ОБЛИЧЧЯ”. Делегатам з усієї України вирішили показати місто, а заодно і похизуватися тим, що молода команда вже встигла зробити в Ірпені.
Керуючий справами виконкому Максим Плешко перекваліфікувався на день в екскурсовода. І знаєте, – він виявився чудовим гідом! Звичайно, тут у нагоді став викладацький досвід та щоденна робота з людьми. Делегати зацікавлено слухали його пристрасну розповідь. Як сказала одна панянка: «Від нього сірники ж можна запалювати!» Максим Валерійович, звичайно, розумів, що гості сприймають його як уособлення міста, в яке приїхали. І він захопив ним кожного, він показував не Ірпінь, а те, чим пишається і що любить.
Екскурсія охопила річку Ірпінь, «Дивосвіт», Ірпінську дитячу юнацьку-спортивну школу, дитячу поліклініку і парки.
Треба було бачити реакцію гостей! Вони фотографували, фотографувались, постили тут же у соцмережі і вигукували «Ну, ніхто ж не повірить!»
Дату, прізвище, стиль люди частіше пропускають повз вуха, натомість ніколи не забувають атмосфери, в якій побували. Вийшов такий прекрасний іміджево-рольовий туризм.