Як в Ірпені вирішують проблеми електропостачання

В Ірпені створено робочу групу, яка займеться питаннями якості електропостачання на території громади та оцінкою технічного стану електричних мереж і обладнання. Про це йдеться в розпорядженні Ірпінського міського голови Олександра Маркушина, повідомляє Інформаційне агентство ITV.

Серед завдань групи – оперативна координація дій на випадок аварійних ситуацій, вирішення проблемних питань щодо абонентських мереж міста, а також щодо переходу на поквартирний облік (індивідуальні договори) та інших договірних процесів, пов’язаних із електропостачанням.

Як повідомляється, очолив робочу групу перший заступник міського голови Андрій Кравчук, у її складі працюватимуть начальник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства міськради Сергій Канюра (заступник керівника групи), радник мера, депутат міської ради Андрій Літвинов, директор із управління активами компанії «ДТЕК Київські регіональні електромережі» Володимир Гілевич, провідний інженер цього підприємства Євгеній Вільдеман, членкиня виконкому міськради Ольга Корчинська, керівники Громадської спілки ОСББ «Ірпінь» Руслан Шевчук і Ангеліна Курій, а також власники електромереж.

Як відомо, левова частка звернень, які надходять на гарячу лінію ірпінської «Муніципальної варти», незмінно стосується проблем із електропостачанням. Так, із 658 звернень, отриманих протягом грудня, 560 були пов’язані з якістю роботи електричних мереж.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.