![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2021/07/211760745_260718272506554_8196666846485918058_n-1.jpg)
На Ірпінській набережній в ніч на 6 липня відбудеться фольклорно-етнографічне свято «Купайлиця». Про це повідомила керівниця відділу культури, національностей і релігій Ірпінської міськради Євгенія Антонюк на своїй сторінці у соцмережі.
У програмі заходу – народні гуляння, купальські забави, конкурс на кращий купальський вінок, виставка-ярмарок майстрів декоративно-прикладного мистецтва. Окрім цього, організатори заходи обіцяють святкове фаєр-шоу.
«Ось і наближається одна з найчарівніших ночей у році – ніч на Івана Купала… 6 липня на пляжі Ірпінської набережної на вас чекатимуть фольклорно-етнографічне свято “Купайлиця”, конкурс на кращий вінок, купальське вогнище та багато іншого. Не пропустіть особливий подарунок від партнера заходу будівельної компанії “ІБІС” – неймовірне святкове фаєр-шоу!!!», – написала Євгенія Антонюк.
У заході візьмуть участь фольклорні колективи з Київської, Черкаської, Чернігівської, Рівненської та Житомирської областей.
Свято відбудеться під патронатом Ірпінського міського голови Олександра Маркушина.
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!