Як курсанти Фіскального університету бойового досвіду набиралися

0d9027_8c8db30530234746803499029c7bc53b-mv2Нещодавно курсанти факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Університету ДФС України, що в Ірпені, відвідали батальйон імені генерала Сергія Кульчицького, бійці якого беруть участь в зоні Антитерористичної операції на сході України. Про це повідомляється на офіційному сайті вишу.

Ініціаторами та організаторами даного заходу стали в.о начальника факультету податкової міліції, підполковник податкової міліції Василь Чмелюк та заступник начальника ІV-го курсу, старший лейтенант податкової міліції Олександр Дороховський.

Зустріч була надзвичайно насиченою. Спочатку бійці батальйону продемонстрували курсантам свою 0d9027_71c750ca3a224ba3bd59d127ff122655-mv2озброєність та бойову техніку, після чого перейшли до практичного заняття із застосуванням вогнепальної зброї. Наступним етапом стало спілкування з бійцями батальйону, які  поділилися бойовим досвідом, розповідали про конкретні бойові операції і про «гарячі точки» в яких брали участь, а також акцентували увагу на типові помилки під час прийняття рішень в бойових умовах.

Військовий лікар батальйону провів комплексне практичне заняття з польової медицини яке базувалась на комплексних програмах НАТО “Combat Medicine” та практичному досвіді роботи в зоні Антитерористичної операції. Під час заняття наголошувалося, що знання сучасних форм та методів надання першої домедичної допомоги на полі бою а також прийомів само- та взаємодопомоги в критичних ситуаціях дозволяє значно зменшити відсоток втрат особового складу під час ведення активної фази бойових дій.

0d9027_628b52554ec34b74a9a3a8e2eb4bc446-mv2

Також курсанти мали можливість побачити як живуть бійці, як вони харчуються, де вони відпочивають, та як проводять свій вільний час.

Побачивши зацікавленість курсантів бійці запропонували їм на декілька днів поринути в атмосферу батальйону та як кажуть відчути все на власній шкірі на що курсанти погодилися. Надіємося на плідну та корисну співпрацю, адже в таких людей дійсно є чому повчитися.

Незабаром бійці батальйону імені генерала Сергія Кульчицького відправляються в зону Антитерористичної операції хотілось би побажати їм наснаги в бою, сміливості та вдачі. Хай янгол-охоронець Вас оберігає! І, як казав Т.Шевченко: “Борітеся – поборете!”

Джерело: http://www.nusta.edu.ua

Bookmark the permalink.

Comments are closed.