Хто винен: Пєший чи РЕМ?

Незадоволені жителі новобудов вчора перекрили вулицю Університетську в районі вулиці Чехова. Співали “Пєший – х-ло! Ла-ла-ла” і шукали правду. Мешканці обурені діями депутата Пєшого. У них немає світла і води другий день.

Ми вже писали про те, що мешканці трьох десятиповерхівок за адресою вул. Університетська, 2/1 та мешканці будинку по вул. Соборній, 1 влаштували мітинг біля Ірпінського районного підрозділу Київобленерго. Тоді виявилося, що власники квартир за вищезгаданими адресами мають величезні проблеми з електроенергією. Фактично у них її немає вже півроку. Струм вимикають зранку і до пізнього вечора – через численні борги… забудовника. Хоча люди справно платять по 1,68 грн. за 1 кВт, а це значно більше, ніж у середньому по місту, гроші йдуть Валерію Пєшому. Зі слів мітингуючих, забудовник за ці кошти гасить власний борг за електроенергію. Безпосереднього договору з Ірпінським РП Київобленерго люди не мають, особових рахунків теж.

Представники забудовника наполягають, що потрібно провести перехресний акт звірки. Тоді знайдуть винних. Але для цього потрібен час і документи.

Сьогодні з’ясовуються нові обставини: люди говорять, що депутат Пєший створив свій приватний ЖЕК і шантажем намагається змусити підписати з ним договір. Мешканці взимку за власні кошти придбали та встановили раніше відсутнє електрообладнання, усунули всі технічні зауваження, які заважали передачі будинків на баланс в РЕМ, але той все одно відмовляється їх приймати.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.