Від мера Ірпеня Маркушина пішов ще один радник

Дарина Катькало звільнилася з посади радника Ірпінського міського голови через системну корупцію у виконкомі Ірпінської міськради та зарплатний скандал, який називають «Ірпінський зарплатгейт».

«Олександр Маркушин, цікаво подивитися на тих хто увійшов до цих відділів?? Соромно перед національними, міжнародними партнерами та сотнями волонтерів, які два роки виконували цю роботу. Створення цих відділів — це тупо витрачання бюджетних коштів! Не хочу більше бути радником у такого мера!», — написала Дарина Катькало у своєму Facebook після того, як на всю Україну прогримів скандал із необґрунтовано завищеними заробітними платнями обраним співробітникам з оточення мера.

Як відомо, Дарина Катькало з перших днів деокупаціі була комунікаційницею Irpin Reconstruction Summit, який залучив 500 тис євро на відновлення дитсадка «Веснянка» в Ірпені від міста Кашкайш (Португалія). З 2023 року Катькало була операційним директором Фонду відновлення Ірпеня, заснованого Володимиром Карплюком та Олександром Маркушиним.

Нагадаємо, що нещодавно усі заступники Ірпінського міського голови та депутати від фракції «Нові Обличчя» заявили про недовіру меру Ірпеня Олександру Маркушину через розкрадання місцевого бюджету шляхом оформлення «мертвих душ» та побори і відкати із заробітних плат працівників Ірпінської міськради та працівників виконкому. 

Також днями через корупцію в міськраді команду Маркушина покинули керуючий справами Дмитро Негреша та радник Андрій Літвинов.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.