В Україні вже 97 випадків коронавірусу – МОЗ

24 Березня 2020

В Україні підтвердили 97 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, найбільше інфікованих у Чернівецькій області. Про це на брифінгу 24 березня заявив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

“За минулу добу у нас було зареєстровано 11 нових випадків. З них 10 було в Київській області і один в Тернопільській області. В той же час сьогодні вже підтверджено 13 нових випадків у Чернівецькій області. В основному це люди, які були в контакті з випадками попередніми, їх було в Чернівецькій області 25. Тому у нас динаміка збільшується, ми маємо 84 випадки коронавірусної хвороби, якщо оперувати даними попередньої доби, а також плюс 13, це вже 97 випадків на момент проведення нашого брифінгу”, – сказав Ляшко.

За його словами, для зменшення поширення хвороби необхідно дотримуватися вимог карантину і закликав також дотримуватися правил гігієни.

Ляшко зауважив, що більшість людей в побуті використовують антисептик неправильно. Для ефективності необхідно нанести на руки не менше 2-3 мл антисептичної рідини – це щонайменше 5-6 розпилювань. При цьому 20-30 секунд, протягом яких долоні залишаються вологими – антисептичний засіб діє на мікроорганізми на руках.

Джерело: https://www.pravda.com.ua/.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed