![54525705_2365867326979201_5084087783392280576_n](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/08/54525705_2365867326979201_5084087783392280576_n.jpg)
Сьогодні у першого заступника ірпінського міського голови Олександра Маркушина народився син. Про це повідомив голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.
“Вітаю першого заступника Ірпінського міського голови Олександра Маркушина з народженням сина!Сьогодні народився ще один громадянин єдиної Ірпінської громади!Хай хлопчик росте здоровим і щасливим!Приєднуємося до привітань”, – зазначив Карплюк.
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!