![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/08/117109780_1675060889335782_6227811696556637910_n.jpg)
В мікрорайоні Стоянка добудовують комунальний дитсадок. Освітній заклад відкриє свої двері для дітей вже цієї осені. Про це повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.
“Яскравий, зручний і безпечний – таким буде новий комунальний дитсадок у мікрорайоні Стоянка в Ірпені. Внутрішні роботи у приміщенні вже виходять на фінішну пряму – будівельники монтують панелі освітлення, закінчують класти плитку у технічних приміщеннях, скоро будуть встановлювати сантехніку в туалетних кімнатах. Сьогодні дав розпорядження підряднику, щоб усі туалети були обов’язково з перегородками”, – розповів Маркушин.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/08/117128162_1675061236002414_1409498246771580074_n-1.jpg)
Зараз чекають завершення тендеру на облаштування прибудинкової території і з вересня планують почати там роботи.
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!