В Коцюбинському відбулася розправа в інтересах київських забудовників

Події в Коцюбинському, терор, який тут здійснено проти керівника селища та “Нових Облич”, є політичною розправою, організованою народним депутатом Ольгою Черваковою в інтересах київських забудовників. Про це в коментарі каналу “112” заявив Ірпінський міський голова і лідер партії “Нові обличчя” Володимир Карплюк.

Крім того, він оголошує, що з подачі Червакової Верховна рада України порушила Конституцію, оскільки в до повноважень Верховної Ради України не належить розпуск селищної, або взагалі розпуску будь-якого органу місцевого самоврядування. “Тому в даному випадку, це не більше, не менше, як політична розправа”, – наголошує мер Ірпеня.

“Як на мене, дії пані Червакової, яка явно лобіює інтереси київських забудовників, яким потрібен Біличанський ліс, говорять про те, щоб знищити місцеве самоврядування”, – заявляє лідер партії “Нові обличчя”. Нещодавно пройшли вибори, де Коцюбинська громада висловила своє волевиявлення і зараз державні органи нівелюють думку громади.

На думку В. Карплюка, якщо ми розвиваємо демократію, то такі невеликі політичні проекти, як наш, повинні підтримуватися як народними депутатами, так і Президентом України.

Детальніше дивіться у відеосюжеті:

[/video]
Bookmark the permalink.

Comments are closed.