В ірпінському парку «Дубки» збудували дитячий майданчик (відео)

У парку «Дубки» в Ірпені збудували перший сучасний дитячий майданчик.

Анна, мешканка Ірпеня:

«Абсолютно новий, все комфортно, сину моєму дуже подобається. І тут, правда, його не вистачало у цьому парку. Це дуже доречно».

Дитячий майданчик збудували на місці, де раніше була мангальна зона. Тепер її облаштують далі.

Андрій Кравчук, перший заступник Ірпінського міського голови:

«Спільно з Ірпінським міським головою було прийнято рішення перенести звідси мангальну зону в іншу частину парку, а тут облаштувати новий майданчик. Кошти були виділені з бюджету міста Ірпінь. Це кошти нашої територіальної громади, які використали для наших найменших мешканців».

Космічний корабель, будиночок, гойдалки і каруселі. Найменші і трохи старші знайдуть тут розвагу до душі!

Дарина, мешканка Ірпеня:

«Дуже круто, класно, що тут побудували такий майданчик, тому що раніше не було. Тут була зона для шашликів, але не було, де дітям погратися».

Облаштували цей майданчиклише за два тижні.Його зробили не тільки гарним, а й безпечним. По всій території гумове покриття.

Олег, мешканець Ірпеня:

«Дочка зараз падає та немає ніяких проблем. Не забиває собі коліна, не забиває ручки. Все виглядає безпечно, все новеньке, немає за що зачепитися. Тому це круто! Мені особисто подобається».

Зоя, мешканка Ірпеня:

«Кожен день ходили сюди і дивилися чи зробили вже майданчик. Сьогодні теж вирішили подивитися і попали на відкриття. Приємно. І діти щасливі, і батьки».

Bookmark the permalink.

Comments are closed.