В ірпінському музеї експонується виставка “Герої нашого часу”

З 24 липня в приміщенні Ірпінського історико-краєзнавчого музею відбувається виставка під назвою “Герої нашого часу”, присвячена нашим землякам, які загинули в зоні АТО. У музейній експозиції представлені різноманітні листівки, газети, документальні світлини, зразки зброї, які привезли до музею воїни АТО.

“Серце розривається на частини через те, що відбувається на Сході, за кожного воїна-солдата, проте Бог забирає найкращих – із тих, хто зрадити народ свій не зумів. Тому наш святий обов’язок зберегти пам’ять про кожного ірпінчанина, що загинув під час кровопролитних боїв і вшанувати подвиги всіх учасників цих жахливих подій, які захищають ідеали демократії, відстоюють права та свободи людини, борються за світле майбутнє України”, – зазначили працівники музею.

Виставка “Герої нашого часу”  ̶  це своєрідний символ шани та пам’яті нашим загиблим землякам. Адже бути героєм – значить мати величезну силу волі для того, щоб вміти пожертвувати своїм життям заради життя інших людей. Серед загиблих у зоні АТО , на привеликий жаль, є уроженці Ірпеня.  Їхні імена назавжди викарбуються в нашій пам’яті, адже вони відстоювали та боролись за наше майбутнє. Вони – наша гордість та слава!

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.