В Ірпінському ліцеї №3 демонтували недобудову басейну

У межах відбудови Ірпінського ліцею №3 на території навчального закладу демонтували недобудову басейну. Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав директор ліцею Станіслав Федоров.

20 років тому цей басейн почали будувати, але так і не завершили будівництво.

«Хтось пам’ятає, як він будувався, хтось розповідав, що навіть плавав у ньому, ну але більшість все-таки знають його як закинуту недобудову — серед таких і я», — розповідає Станіслав Федоров.

За словами директора ліцею, з першого дня своєї роботи він почав думати, що робити зі старою недобудовою. Першим кроком стало обстеження будівлі.

«При обстеженні будівлі, абсолютно 3 різні та не пов’язані між собою фірми, дали заключення що будівля потребує, як мінімум, реконструкції, а краще повної перебудови через деформацію та втрату міцності фундаменту, капітальних стін та перекриття. Тож стало очевидним, що є необхідність повного демонтажу та будівництва нової будівлі», — написав Станіслав.

На місці старого недобуду тепер планують збудувати ще один корпус ліцею.

«Варіантів було безліч — і басейн, і спортивний комплекс, і гуртожиток, але більшість, як і я, все ж таки схилялось до будівництва окремого корпусу для старшої ланки ліцею», — зазначив директор ліцею.

Нагадаємо, Ірпінський ліцей №3 — найбільш постраждалий заклад освіти в Ірпені. Його відбудову розпочали у березні. Проєкт фінансує міжнародною організацією UNICEF. На роботи виділено 4,8 мільйона євро.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.