В Ірпінському «Дивосвіті» відкрили оновлену сенсорну кімнату (відео)

Пружні батути, сухий басейн із яскравими різнокольоровими кульками, різноманітні спеціальні килимки, яскраві пуфи, крісла-мішки, гойдалки-кокони і ще багато чого цікавого й потрібного.  В Ірпінському клубі  творчості «Дивосвіт» для дітей з інвалідністю відкрили оновлену сенсорну кімнату.

Світлана Кутузова, в.о директора Ірпінського клубу дитячої творчості «Дивосвіт»:

«У нас була сенсорна кімната, але, дякуючи благодійникам, вона оновилася і наповнилася новими меблями і різноманітними матеріалами для занять і для відпочинку дітей. У кімнаті з’явився екран і проєктор. Це буде у нас як такий мінікінотеатр».

У цій кімнаті все продумано: від кольорової гами самого приміщення, елементів підсвітлення і до комплектації необхідними предметами. Простір облаштований так, щоб вихованці клубу могли зняти напругу, розслабитися і отримати заряд позитивних емоцій. Батьки кажуть: подобається і їм, і їхнім дітям.

Марина, мама вихованця Ірпінського клубу дитячої творчості «Дивосвіт»:

«Він погано розмовляє, але завжди каже: «мама, у «Дивосвіт» підем, у «Дивосвіт» підем і ми залюбки біжимо у «Дивосвіт».

Лілія, мама вихованки Ірпінського клубу дитячої творчості «Дивосвіт»:

«Дрібна моторика, різні вправи, які, на перший погляд, видаються прості, а насправді виходить, вони допомагають».

 Усі ці корисні забави дозволяють не лише домогтися від дитини активного руху, а й навчити її взаємодіяти з предметами, адекватно реагувати на нестандартні ситуації. Сенсорну кімнату для ірпінських дітей облаштовано за підтримки благодійної організації «СОС Дитячі Містечка».

Олена Кріпак, директорка БО «СОС Благодійні Містечка», Київський регіон:

«У Бучанському районі це вже п’ята кімната і не остання. Ми відкрили і  в Бородянці  сенсорні кімнати, і ресурсні кімнати, і просто простори дружні до дитини. Оскільки ці території  були під окупацією — психологічне здоров’я дітей дуже важливе. Від нього залежить і навчання, і мотивація і розвиток дитини».

Ірпінська міськрада розпочала співпрацю з «СОС Дитячі Містечка» майже рік тому. За цей час було реалізовано багато проєктів.

Юлія Устич, заступниця Ірпінського міського голови:

«Зокрема, в основному – навчання працівників служби у справах дітей. Це робота з прийомними сім’ями, це робота з дитячими будинками сімейного типу. Зараз працюємо над подальшими проєктами для покращення психоемоційного стану дітей з особливими освітніми потребами».

 Клуб «Дивосвіт» для дітей та молоді з інвалідністю був першим комунальним закладом на Київщині, який відкрили в Ірпені 8 років тому. Сьогодні його вихованцями є понад 70 дітей.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.