В ірпінському Центрі для переселенців організували дитяче дозвілля

Цими вихідними в Громадському центрі по роботі з внутрішньо переміщеними особами в місті Ірпені було людно. Адже тут організували літній відпочинок для найменших відвідувачів. Діти активно брали участь у майстер-класах, зокрема: розфарбовували камінці, робили капелюшки, готували фруктовий десерт та головне, – вітали літніх іменинників.

Нагадаємо, що Центр для внутрішньо переміщених осіб є громадською ініціативою, працює з грудня 2015-го. Проект реалізується Благодійною організацією “Фундація добрих справ”» у рамках Програми швидкого реагування за фінансової підтримки Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

“У нас є допомога психологічна, юридична і соціальна. Також є вивчення іноземних мов – англійської та іспанської – для дітей та для дорослих. Загалом людей приходить досить багато, які об’єднуються за інтересами: хтось на майстер клас, хтось – на кулінарію, хтось – на дитячі заняття, – зазначила Надія Філімонова, голова громадської організації “Фундація добрих справ”. – За тиждень Центр приймає від 100 до 120 людей”.

Основною метою центру є інтеграція внутрішньо переселених осіб у місцеву громаду, аби нові жителі Ірпеня якомога скоріше відчули себе повноправними і активними мешканцями міста.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.