В Ірпінській громаді збирають пропозиції щодо перейменування вулиць

Ірпінська міська рада оприлюднила список вулиць, які збираються перейменувати, й закликають мешканців громади долучитися до цього процесу. Про це йдеться на сайті Ірпінської міської ради.

Як повідомили в міській раді, метою цієї ініціативи є не тільки дерусифікація ірпінського публічного простору та міської топоніміки, а й деколонізація в широкому сенсі цього слова – поривання рабських зв’язків залежності від метрополії росії та СРСР.

Перелік вулиць, щодо яких триває збір пропозицій:

м.Ірпінь

  • вул. 74-ї Стрілецької Дивізії
  • вул. 8-го Березня
  • вул. Ветеранів Афганістану

с.Михайлівка – Рубежівка

  • вул. Гагаріна
  • вул. Чкалова
  • вул. Мічуріна

с.Діброва

с.Козинці

Пропозиції щодо нових назв вулиць до пропонованого переліку можна подавати в довільній формі в строк до 20 березня 2024 року включно. Пропозиції повинні містити прізвище, ім’я та по батькові, адресу особи, яка їх надає. Анонімні прізвища (зауваження) не розглядаються.

Пропозиції потрібно надсилати за адресою: вул. Шевченка, 2а, м. Ірпінь, 08205 та на електронну адресу: [email protected]

Отримати консультацію із зазначеного питання можна у відповідальної особи — Коваленка Віталія, тел. 099 164 03 43 (дзвінки приймаються з понеділка по п’ятницю  з 09:00 до 17:00) електронна адреса:і[email protected]

Обговорення наданих пропозицій відбудеться не пізніше 01 квітня 2024 року в приміщенні Ірпінської міської ради. Про дату і час обговорення повідомлять додатково.

Нагадаємо, минулого року в Ірпені перейменували 29-ти вулиць та провулків Ірпеня. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.