В Ірпінській громаді провели загальноміську толоку (відео)

Загальноміська толока вже стала традицією в Ірпінській громаді. Ось і зараз наприкінці жовтня містяни прибирають Ірпінь.

Оксана Володимирівна, консультант Центру професійного розвитку педпрацівників Ірпінської міської ради:

«Ми сьогодні вийшли прибирати місто, бо хочемо бачити його чистим, гарним, відновлюючим. Тому вийшли, щоб попрацювати. Погода прекрасна, настрій гарний і ми із задоволенням працюємо».

Працівники Управління освіти і науки ІМР та співробітники КП «Управління благоустрою міста» разом прибирали ділянку між площею Творчого духу та парком Незнайка. Це одна із проблемних локацій міста.

Катерина Пасюк, керівниця КП «Управління благоустрою міста»:

«Є такі місця, де є багато. Ну знаєте хтось розпиває, на жаль, спиртні напої кидає. Хтось взагалі вважає, що це не його і я можу з власного будинку викинути сміття і залишити його на землях загального користування. Хай хтось, а не я. У нас інша задача — ми хочемо сказати, що це наш спільний дім і його треба утримувати саме так».

Окрім прибирання листя, освітяни та комунальники поприбирали територію закинутої котельні, де постійно збирається сміття. Загалом в Ірпені сьогодні прибирали на восьми локаціях. Також толоку організували і у селах громади — Михайлівці-Рубежівці та Забуччі. До прибирання долучилися управлінці, комунальники, працівники освіти, медики та небайдужі ірпінці.

Олена Володимирівна, головний економіст Управління освіти і науки Ірпінської міської ради:

«Я хочу, щоб моє місто, яке найкраще в світі, було завжди чисте та красиве і ми повинні в цьому допомагати. І чисто не там, де прибирають, а чисто там, де підтримують порядок».

Bookmark the permalink.

Comments are closed.