В Ірпінській громаді починає працювати комісія з перевірки заявок на компенсацію за знищене житло

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Ірпінської міської ради було створено комісію, яка розглядатиме заявки на компенсацію за зруйноване житло. Уже завтра вона почне роботу в Ірпінській громаді. Про це журналістам ITV повідомив начальник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства ІМР Сергій Канюра.

Раніше у МінРеінтеграції зазначили, що наразі заявки розглядатимуться лише від одноосібних власників житла. Для тих, у кого помешкання у співвласності, знаходиться на тимчасово окупованій території чи хто вже зробив ремонт, Уряд напрацьовує механізми компенсації, які будуть презентовані вже восени.

Нагадаємо, 1 серпня у Дії запрацювала подача заявок на компенсацію за знищене житло. Для подачі заявки на компенсацію необхідно:

  • перевірити, чи зареєстровано помешкання в Державному реєстрі речових прав (якщо ні, звернутися в ЦНАП, до нотаріуса чи місцевих або селищних рад);
  • подати відповідну заяву, скориставшись послугою єВідновлення у застосунку Дія;
  • замовити довідку про несудимість, адже компенсацію не зможуть отримати особи, судимі за злочини проти основ національної безпеки;
  • чекати на повідомлення від комісії.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.