Наприкінці другого місяця осені в Ірпінській бібліотеці імені М. Рильського відкрилася тематична фотовиставка «Ірпінь Осінній» фотокореспондента ITV Олега Гриба.
У фотоархівах інформаційного агентства «ITV» зібралося сотні світлин неповторної ірпінської осені талановитого фотокореспондента Олега Гриба. 25 із них можуть побачити відвідувачі фотовиставки «Ірпінь осінній».
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/10/3-1-1024x683.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/10/7-1024x683.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/10/9-1024x683.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/10/1-1024x683.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/10/2-1-1024x683.png)
Виставка експонуватиметься у бібліотеці до 3 листопада. Після цього буде можливість ознайомитися з виставкою Олега Гриба на інших локаціях, про що буде повідомлено додатково.
Автор світлин — Олег Гриб — родом із Кропивницького. З 2017 року працює в інформаційному агентстві «ITV» та фіксує важливі для Приірпіння події. Із початком повномасштабної війни Олег Гриб фіксував воєнні злочини росіян. Після звільнення міста від окупантів – документував поранені вулиці й будинки, десятки візитів світових лідерів, а згодом і відбудову міста.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/10/5-1024x683.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/10/6-1024x683.png)
Роботи Олега Гриба виставлялися, зокрема, у Європейському парламенті, у Комітеті регіонів Євросоюзу у Брюсселі, біля мерії Парижу, у Німеччині та Польщі. Його світлини відзначені подяками Ірпінського міського голови, Департаментку культури та туризму Київської обласної військової адміністрації тощо.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/10/11-1024x683.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/10/10-1024x683.png)
Додамо, урочисте відкриття виставки відбулося 20 жовтня. Під час відкриття також було нагороджено переможців конкурсу «Вірші про Ірпінь» інформаційного агентства «ITV». У конкурсі взяло участь понад 120 дітей.
Нагадаємо, що інформаційна агенція ITV в рамках свого проєкту «Мистецтво малювати Ірпінь» виступила організатором виставки відомого українського художника Матвія Донцова, що наразі експонується в школах Ірпеня.