В ірпінському парку Муніципальна варта затримала педофіла

11 серпня близько 20:00 до чергової частини “Муніципальної варти” надійшло повідомлення від інспектора відділу контролю з парку “Дубки” про затримання чоловіка, який чіплявся до неповнолітньої дівчинки. На місце події виїхала група швидкого реагування МВ. Про це повідомляється на офіційному сайті “Муніципальної варти”.

Зі слів очевидців та потерпілої з’ясувалося,  що чоловік, взявши у пункті  прокату велосипед, їздив по доріжкам парку, там де каталися діти. Одній з дівчаток він запропонував покататися наввипередки, став розпитувати про родину, а потім руками торкатися до дитини та ставити їй непристойні пропозиції. Дванадцятирічна дівчинка перелякалася і все розповіла своїй бабусі, яка неподалік сиділа на лавочці. Бабуся дівчинки поскаржилася інспектору “Муніципальної варти”, який чергував на території парку “Дубки”. Інспектор затримав правопорушника, який вже хотів “накивати п’ятами”, скинувши його з велосипеда.

“Інспектори ГШР, розпитавши налякану дитину та її бабусю, викликали наряд Національної поліції та затримали чоловіка з педофільними нахилами до  приїзду правоохоронців. Любителем дівчаток виявився 45-річний житель Івано-Франківська, який приїхав до Ірпеня на заробітки і мешкав неподалік від парку. Поліцейські, з’ясувавши,  що сталося,  розпитали потерпілу та свідків. Правопорушника доправили у відділок національної поліції”, – йдеться у повідомленні.

Працівники Муніципальної варти просять бути пильними та уважними, відпочиваючи з дітьми у парках і скверах Ірпеня. а також слідкувати, щоб ніхто не ображав дітей, не чинив протиправних дій по відношенню до них.

У випадку виявлення порушень потрібно повідомити про це до чергової частини “Муніципальної варти” за тел.: (073) 07-00-557; (04597) 60-400. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.