![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/02/87732261_1533782723463600_2070979439960784896_o.jpg)
Сьогодні в Ірпінській міській раді – День ювіляра. До ради завітали поважні гості – мешканці Ірпеня, яким у січні та лютому виповнилося 80 років. Про це розповів перший заступник ірпінського міського голови олександр Маркушин.
“Завжди дуже приємно вітати людей, які надихають своїм оптимізмом і невимовною жагою до життя. Від усього серця бажаю нашим іменинникам міцного здоров’я, уваги від близьких, поваги від людей! А ми у свою чергу завжди будемо поруч”, – зазначив Маркушин.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/02/87402759_1533782820130257_8742621985042857984_o.jpg)
Як відомо, вітати поважних ювілярів в Ірпені стало уже хорошою традицією. Щомісяця представуиник адміністрації міста навідуються до тих, кому виповнюється 80, 90 та 100 років. За словами Маркушина, сьогодні теж поїдуть у гості до тих, хто не зміг прийти до міськради.
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!