![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/09/69632830_1313536885491702_8058561787894693888_n.jpg)
На базі месенджера Telegram запустили чат-бот, який відслідковує рух поїздів через місто та сповіщає про закриття переїзду. Про це повідомив голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.
“Гарна новина для водіїв, які щодня перетинають залізничний переїзд в Ірпені,– на базі месенджера Telegram запустили чат-бот, який відслідковує рух поїздів через місто та сповіщає про закриття переїзду. Долучившись до Telegram-каналу за посиланням t.me/CrossIrpin, можна спланувати свій маршрут так, щоб не затримуватися на закритому переїзді”, – зазначив Карплюк.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/09/69749118_1313536042158453_4370950550276014080_n.jpg)
Наразі проводиться бета-тестування системи. По його закінченню Telegram-канал буде у загальному користуванні. Спеціальне програмне забезпечення розробив засновник проекту “Rail-X” Ігор Карась, запуск Telegram-каналу в Ірпені відбувся у співпраці із соціальною платформою «Be City” від компанії “Strakhovskyi Group”, технічну підтримку надав інтернет-провайдер “Домінет”, а співорганізатором виступила команда “Нові Обличчя”.